Ela Kosim

ELŻBIETA KOSIM W SKŁADZIE RADY FUNDACJI

ZMIANY W SKŁADZIE RADY FUNDACJI GODNIE ŻYĆ.

Elżbieta Kosim w organach naszej Fundacji. Decyzją Fundatorki z dnia 17 marca 2021 r., z uwagi na obowiązki zawodowe z funkcji Przewodniczącej Rady Fundacji została odwołana Mariola Rabczon-Mazowiecka, a na jej miejsce powołana Ela Kosim. Serdecznie dziękujemy Marioli Rabczon-Mazowieckiej za dotychczasową, owocną współpracę i życzymy powodzenia w pracy zawodowej, a Elę Kosim witamy na pokładzie, choć Ela – jeśli pamiętacie – wspierała nas dotychczas także jako wolontariusz, np. brała udział w projekcie aktywizującym zawodowo i społecznie osoby po 50-tym roku życia, szyła i dystrybuowała maseczki w okresie pierwszego lockdownu w 2020 r., brała czynny udział w przygotowaniu Domu Antoniego po remoncie.

Elżbieta Kosim to aktywistka

Poza tym Elżbieta Kosim to aktywna kobieta, która chce odczarować słowo seniorka, dlatego też w gronie kobiet zdobywa szczyty najwyższych wulkanów świata w ramach Stowarzyszenia Kilimandżaro. A wszystko dzięki utrzymywaniu dobrej kondycji fizycznej i prowadzeniu zdrowego stylu życia. Witamy Elu!

Elżbieta Kosim