Projekt „Wsparcie usług poradniczych Domu Antoniego” z dofinansowaniem Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego z Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych!

To doskonała wiadomość, bowiem to dodatkowe środki pozwalające zwiększyć ilość porad specjalistycznych dla podopiecznych Domu Antoniego.

Zadanie “Wsparcie usług poradniczych  DOMU ANTONIEGO” polega na zwiększeniu zakresu bezpłatnych usług specjalistów z Domu Antoniego-punkt poradnictwa psychologicznego, prawnego i zawodowego dla osób w trudnej sytuacji na warszawskiej Pradze, poprzez sfinansowanie usług dodatkowych świadczonych przez tych specjalistów do końca 2023 r., wyposażenie ich w narzędzia diagnostyczne, stronę internetową z tłumaczonymi poradami, także wsparcie asystenta/tłumacza języka ukraińskiego i promocji świadczonych usług.

W ramach tego projektu powstanie dedykowana strona internetowa Domu Antoniego www.domantoniego.pl , na której znaleźć będzie można porady naszych specjalistów w zakresie podstawowych i popularnych zagadnień z dziedziny psychologii, prawa, zagadnień podatkowych, doradztwa zawodowego i opieki społecznej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony również osoby ukraińskojęzyczne, bowiem cała strona, wraz z poradami jest tłumaczona na język ukraiński.

Przypominamy, że Dom Antoniego – punkt poradnictwa psychologicznego, prawnego i zawodowego dla osób w trudnej sytuacji znajduje się na warszawskiej Pradze Północ, przy ul. Ząbkowskiej 33. Punkt przystosowany do wjazdu wózkiem inwalidzkim, ze względu na posiadaną przenośną platformę.