Pomoc dla uchodźców z Ukrainy

Fundacja Godnie żyć we współpracy ze Stowarzyszeniem Spinka ze Świebodzina od początku działań wojennych na Ukrainie sprowadziła do Polski dla Uchodźców z Ukrainy 6 TIR darów z Niemiec od Polskiej Polonii i ich Niemieckich Przyjaciół.

Serdecznie dziękujemy Spedycji AMG Cargo Logistics za bezpłatny transport darów.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie Jolancie Popiołek z Hamburga, Annie i Patrykowi Ostrowski, Beacie Mazurek, Benedyktowi Frąckiewicz.

Nigdy nie zapomnimy tej charytatywnej akcji, otwartych serc, radości w smutnym czasie, gdy udało się nam komuś pomóc.

Dary były przekazywane do Caritas Diecezja Warszawsko Praską, do Kościoła Świętej Barbary w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej, bezpośrednio dla Uchodźców, a nawet zawiezione na Ukrainę, oraz na ul. Żupniczą 11 w Warszawie celem dalszej dystrybucji.

Dziękujemy Wam wszystkim za serca.