Podpisanie umowy na przeprowadzenie Aukcji Charytatywnej

Dzisiaj, 14 czerwca 2019 roku, w gorącym upale, na terenie Art Magazin (w nowej, przeniesionej siedzibie) w Warszawie, przy ulicy Mazowieckiej 11 a, wśród pięknym ram i czekających na nowe dzieła podobrazi, została podpisana umowa pomiędzy Fundacją Godnie żyć, reprezentowaną przez Katarzynę Czajka, a Mazowieckim Domem Aukcyjnym, reprezentowanym przez Martę Wierzbicką-Teustch w sprawie współpracy organizacji wystawy obrazów zakończonych ich aukcją charytatywną na rzecz powstania Domu Pomocy Pierwszego Miesiąca. Wystawa przedaukcyjna odbędzie się w Teustch Gallery od 7 do 11 października, a aukcja zostanie przeprowadzona w dniu 11 października 2019 roku.

Pierwszy, pilotażowy DPPM zamierzamy utworzyć na terenie Pragi Północ, licząc na to, że ideę uda się w niedługim czasie przenieść na inne dzielnice.

Pracujemy jak zawsze w małym gronie, ale za to bardzo zaangażowanych osób.

Z największą przyjemnością przedstawiamy również Małgorzatę Górską, która jest upoważniona do reprezentacji Fundacji Godnie żyć.

Swój udział w aukcji zapowiedziało już kilku Artystów, będziemy po kolei prezentować pozyskane dzieła. Dzisiaj już możemy pokazać dwa z pierwszych obrazów, jakie będziemy oferować podczas licytacji.

Zapraszamy serdecznie Artystów do współpracy, a osoby dobrej woli do udziału w licytacji.

Pierwszy to obraz olejny “Cienka nić”, 100×100 cm, ofiarowany przez Dorum Art, autor Katarzyna Czajka, rok 2015.

Drugi oraz, ofiarowany jest przez Olgę Bukowską, tytuł Claire de Lune, 2018 rok, jest w ciekawym rozmiarze 40×120 cm.

To był piękny, słoneczny dzień… Dziękuję Marta.

Katarzyna Czajka, prezes Fundacji Godnie żyć