Podpisana umowa na lokal Domu Antoniego

Nasza Fundacja Godnie Żyć po wielu staraniach wreszcie podpisała umowę na wynajem lokalu w Warszawie przy ul. Ząbkowskiej 33 na Dom Antoniego – punkt poradnictwa psychologicznego, prawnego i zawodowego dla osób w trudnej sytuacji. Hura! Nareszcie nie będziemy działać w przypadkowych lokalach, kawiarniach i w galerii.

Lokal jest w strasznym stanie, a my w krótkim czasie zamierzamy go wyremontować. Mamy na ten cel 11.813 zł (1.813 zł pochodzące ze zbiórki publicznej na ten cel, pozostała kwota z dotacji z NIW CRSO otrzymanej w ramach wsparcia instytucjonalnego i misyjnego naszej Fundacji), co jest zdecydowanie za małą kwotą.

Potrzebujemy Twojej pomocy.

1. Potrzebne nam ręce po pracy
  2. Potrzebne nam materiały budowlane: farby, wałki, przewody elektryczne, gniazdka, wyposażenie łazienki (sedes ze spłuczką, umywalka, syfon i bateria), tapeta, panele sufitowe i inne potrzebne do wyremontowania lokalu.
  3. Potrzebne nam wyposażenie w sprzęty: czajnik, odkurzacz.

Pomagając nam w remoncie lokalu i w jego wyposażeniu możesz realnie zmienić czyjeś życie.

Wiele osób nie radzi sobie z sytuacją zagrożenia jego stabilnej sytuacji życiowej. Wiele osób ma problem ze zwróceniem się z prośbą o pomoc i brnie w swoje problemy.

Jeśli pomoc nie przyjdzie na czas, taka osoba może nawet doprowadzić do swojej bezdomności.

Jak pomagamy?

Spotkania z psychologiem.

Spotkania z prawnikiem d/s upadłości konsumenckich.

Spotkania z doradcą zawodowym.

Pomagamy znaleźć nową drogę, odzyskać wiarę w siebie i swoje możliwości.

Jeśli czujesz, że możesz nam pomóc, skontaktuj się z nami – kontakt@fundacjagodniezyc.pl

lub zadzwoń 601220895.

Albo dokonaj darowizny na konto Fundacji Godnie Żyć

22 1240 6159 1111 0010 5849 8542

Jeśli jednak to Ty potrzebujesz naszej pomocy, również skontaktuj się z nami, a my pomożemy Tobie.

Katarzyna Czajka