AUKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ UTWORZENIA DOMU POMOCY PIERWSZEGO MIESIĄCA JUŻ WKRÓTCE!

Już niebawem, bo 11 października już tuż tuż, o godz. 19 w Teutsch Gallery przy ul. Mazowieckiej 10 w Warszawie, zostanie przeprowadzona tak oczekiwana aukcja charytatywna na rzecz utworzenia Domu Pomocy Pierwszego Miesiąca dla osób w trudnej sytuacji życiowej – projektu społecznego naszej Fundacji, przygotowywanego od kilku lat. W Teutsch Gallery obrazy na aukcję będzie można oglądać od 7 października.

Tyle się dzieje w ostatnim okresie, że mamy zaległości w przekazywaniu informacji na bieżąco. Oczywiście na FP Dom ze sztuką wpisy pojawiają się najszybciej, także dzięki naszym wolontariuszom, którzy wspierają nas poprzez swoją obecność w Domu ze sztuką w Centrum Praskie Koneser, gdzie aktualnie można oglądać obrazy na aukcję, za co im niezmiernie dziękujemy.

Cieszymy się bardzo, że nasz projekt wsparli – tak hojnie – artyści, przekazując na aukcję swoje dzieła. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie projektem i chęć jego wsparcia, poprzez propozycję przekazania lokali mieszkalnych przez Dzielnicę Praga-Północ i Dzielnicę Ursynów.

Jesteśmy wdzięczni Marszałkowi Województwa Mazowieckiego i Burmistrz Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy za objęcie naszej wystawy obrazów i aukcji charytatywnej patronatem honorowym, a TVP3 Warszawa i RDC za patronaty medialne.

Tylu osobom chcielibyśmy podziękować… wkrótce pojawi się szczegółowa lista.

A tymczasem zapraszamy do katalogu obrazów na licytację internetową, partnera naszego przedsięwzięcia OneBid:

Obrazy będzie można licytować również poprzez portal aukcyjny Artinfo.pl:

Oczywiście zapraszamy też na aukcję na żywo w Teutsch Gallery 11 października o godzinie 19. Prośba do licytujących o przybycie o 18.30 celem zarejestrowania się.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na aukcji!